سوالات متدوال

مای استاد پلتفرمی است که از طریق آن می‌توانید با مشاهده رزومه اساتید، نظرات کاربران و …. استاد درس مورد نظرتان را انتخاب و برای خود جلسات آموزشی برگزار نمایید. همچنین در این پلتفرم می‌توانید خود را با امتحان‌های تستی و تشریحی موجود در وبسایت بیازمایید و نمره بگیرید.

مای‌استاد مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی ، معرفی نامه‌ها، احکام آموزش و پرورش و رزومه همه مدرسین را بررسی کرده و سپس بین این آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب می‌نماید. بنابراین این اساتید احراز هویت می‌شوند. مدارک این اساتید و مدرسین نزد وبسایت مای استاد محفوظ است.

برای انتخاب معلم خصوصی از مای استاد به صورت زیر می توانید عمل کنید :

  • درس و شهر مورد نظر خود را جستجو کنید.
  • رزومه‌ها، ویدیوی نمونه تدریس و نظرات شاگردان پیشین را مشاهده کنید.
  • معلم خصوصی خودتان را انتخاب کنید و با او درخواست کلاس بدهید.
    همچنین در صورت داشتن سوال می توانید سوالات خود را از پشتیبانی سایت پرسش فرمایید.
    به منظور سهولت در دسترسی کاربران تازه وارد فیلم آموزشی انتخاب معلم خصوصی  نیز در وبسایت قرار خواهد گرفت .

قیمت تدریس خصوصی، بستگی به تعداد ستاره‌های هر معلم دارد.تعداد ستاره‌های هر معلم، نشان دهنده عملکرد کلی آن معلم (بر اساس مدرک تحصیلی، نظرات دانش آموزان، میزان تجربه و…..) در تدریس است. برای مشاهده قیمت‌ها، درس مورد نظر خود را جستجو کنید. همچنین تعرفه کلاس‌های خصوصی برای هر جلسه  90 دقیقه ای از طریق منوی بالای سایت قابل مشاهده است.

ستاره، نشان دهنده رزومه تدریس هر معلم است. درواقع هرچه معلم، سابقه تدریس بیشتر و موفق تری در گذشته داشته باشد، هزینه تدریس او نیز افزایش می‌یابد. اما این به معنای بی کیفیت بودن معلم‌های یک و دو ستاره نیست، بلکه معلم‌های یک و دو ستاره نیز معمولا معلم‌های جوانی هستند که از دانشگاه‌های خوبی فارغ التحصیل شده اند و می‌توانند به سرعت در امر تدریس رشد کنند.

در نهایت بهترین راه این است که رزومه معلم‌های خصوصی در ستاره‌های مختلف را مشاهده کنید.، و با مقایسه آن‌ها با هم، معلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همه اساتید مای استاد دارای حداقل مدارک و دوره‌های لازم و توانایی تدریس می‌باشند. ممکن است استادی به دلیل تازه وارد بودن تعداد ستاره های کمتری داشته باشد یا شاید مدرک تحصیلی او پایین باشد. بسیار مشاهده شده است که اساتید با ستاره های کم دارای قدرت بیان و انتقال بسیار خوبی بوده اند و رضایت دانش آموزان را جلب کرده اند. اما در مجموع تعداد ستاره‌ها نیز می‌تواند یکی از ملاک های انتخاب اساتید درنظر گرفته شود. معمولا در مای استاد ، اساتید با ستاره های کمتر کلاس‌های بیشتری دارند و لذا ممکن است انرژی لازم برای توجه کامل به دانش آموز را آنطور که باید نداشته باشند.

کارشناسان مای استاد برای تکمیل درخواست شما و شناسایی دقیق نیاز شما، با شما تماس گرفته و سپس در مدت زمان کوتاهی (به صورت میانگین ۱ ساعت)، معلم مورد نظر با شما تماس می‌گیرد.

مای استاد با همه معلم‌های ستاره دار، جلسات مصاحبه‌ی حضوری و یا تلفنی داشته است.
ز همه معلم‌ها نیز تصاویر مدارک آن‌ها دریافت شده است. مدارک دریافتی از هر استاد شامل موارد روبرو است: مدارک تحصیلی، حکم گزینش و یا حکم رسمی آموزش و پرورش، معرفی نامه از بعضی از مدارس و آموزشگاه‌های ثبت شده در رزومه، و موارد مشابه است.
درصورتی که اثبات شود یکی از مدارک تضمین شده از جانب مای استاد درست نبوده است، کل هزینه کلاس‌های خصوصی شاگرد با استاد مورد نظر، به او بازگردارنده می‌شود.

مای استاد برای کلاس‌های خود، تضمین بهترین قیمت را ارائه می‌دهد. در واقع مای استاد تضمین می‌کند اساتید مای استاد، نسبت به سایر معلم‌ها با رزومه مشابه، قیمت کمتری برای تدریس خصوصی دریافت می‌کنند.
معلم‌های خصوصی مای استاد، براساس درخواست شاگرد، می‌توانند در منزل شاگردان و یا در آموزشگاه‌های موجود در سراسر تهران کلاس خصوصی برگزار کنند.
لازم است هزینه هر جلسه از کلاس، قبل از پایان یافتن آن جلسه پردخت شود.

شما می‌توانید هزینه کلاس را قبل از پایان کلاس، به صورت اینترنتی در سایت مای استاد و یا نقدی به خود استاد بپردازید. هریک از موارد بصورت زیر است:

  • پرداخت اینترنتی در سایت مای استاد: برای پرداخت اینترنتی هزینه کلاس خود، هم می‌توانید از طریق فاکتوری که برای شما پیامک می‌شود اقدام نمایید. و هم می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود در سایت مای استاد، هزینه کلاس را بپردازید. (برای دریافت امتیاز و تخفیف پیشنهاد می‌شود هزینه کلاس به صورت آنلاین پرداخت گردد)
  • پرداخت به صورت نقدی: شما می‌توانید هزینه کلاس را به صورت نقدی به استاد بپردازید.
هزینه‌ای که در سایت نوشته شده است، هزینه هر ۹۰ دقیقه تدریس خصوصی است. به غیر از آن، هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.
زمان کلاس می‌تواند براساس خواست شما و توافق با معلم، بیشتر از ۹۰ دقیقه ادامه داشته باشد. در اینصورت، به همان نسبت هزینه کلاس نیز افزایش می‌یابد. مثلا اگر کلاس به جای ۹۰ دقیقه، ۱۸۰ دقیقه طول کشید، هزینه کلاس دو برابر می‌شود.
روز برگزاری کلاس، براساس صحبت و توافق شما با استاد مشخص می‌شود.
بلی، هزینه کلاس‌ها به صورت جلسه‌ای دریافت می‌شود، بنابراین هر زمانی که از یک معلم راضی نبودید، می‌توانید از مای استاد بخواهید معلم دیگری به شما معرفی کند.
خیر، فقط کافیست هزینه هر جلسه از کلاس را قبل از پایان آن جلسه، پرداخت نمایید. می توانید برای سهولت در پرداخت یک بار کیف پول خود را به اندازه جلسات درخواستی تان شارژ نمایید.
معلم‌ها و اساتید می‌توانند از طریق دکمه درخواست همکاری ، در پایین و سمت راست صفحه اول سایت، برای عضویت در مای استاد درخواست بدهند. سپس درخواست شما بررسی می‌شود و درصورت تایید مدیریت، زمان مصاحبه با شما مشخص می‌شود.

جواب سوال خودم رو پیدا نکردم …..

در این صورت می‌توانید از طریق راه های ارتباطی که در پایین همین صفحه قرار دارد با ما ارتباط برقرار کنید و هر سوالی که دارید از ما بپرسید.