تعرفه کلاس خصوصی

قیمت کلاس خصوصی حضوری ۱۴۰۳

قیمت کلاس خصوصی به صورت حضوری برای هر ۱ نفر شاگرد در مای‌استاد به شرح زیر می‌باشد. مدت زمان هر جلسه کلاس حضوری ۹۰ دقیقه است. اساتید بر اساس رزومه تحصیلی، میزان فعالیت و عملکرد، میزان تجربه کاری و نیز نظرات دانش‌آموزان رتبه‌بندی شده‌اند. لازم بذکر است تمامی معلم خصوصی های مای استاد پس از مصاحبه و بررسی دقیق رزومه کاری امکان فعالیت در پلتفرم را دارند. در نتیجه همه اساتید موجود در مای استاد چه یک ستاره و چه VIP تایید شده بوده و دارای حداقل رزومه کافی برای تدریس می‌باشند. در ادامه قیمت معلم خصوصی را برای هر پایه تحصیلی در سایت معلم خصوصی مای استاد ارائه می نماییم.

 

برای مشاهده اساتید اینجا کلیک کنید!

درخواست معلم

مثلا ۱۵ خرداد ساعت ۱۶

قیمت کلاس خصوصی آنلاین ۱۴۰۳

قیمت کلاس خصوصی آنلاین به صورت مجازی برای هر ۱ نفر شاگرد در مای‌استاد به شرح زیر می‌باشد. مدت زمان هر جلسه کلاس آنلاین ۱۰۰ دقیقه می‌باشد. اساتید بر اساس رزومه تحصیلی، میزان فعالیت در سایت و عملکرد، میزان تجربه کاری و نیز نظرات دانش‌آموزان رتبه‌بندی شده‌اند. لازم بذکر است تمامی اساتید مای استاد پس از مصاحبه و بررسی دقیق رزومه کاری امکان فعالیت در پلتفرم را دارند. در نتیجه همه اساتید موجود در مای استاد چه یک ستاره و چه VIP ، از نظر مای استاد تایید شده بوده و دارای حداقل رزومه کافی برای تدریس می‌باشند.

برای مشاهده اساتید اینجا کلیک کنید!
  • انتخاب موقعیت
  • انتخاب درس
  • انتخاب استاد
  • تاریخ و زمان
  • پاسخگویی به چند سوال
  • اطلاعات شما
  • روش پرداخت
  • تایید اطلاعات درخواست
  • تایید درخواست

انتخاب موقعیت

لطفا نوع و محل برگزاری کلاس را تعیین نمایید.

انتخاب موقعیت

لطفا نوع و محل برگزاری کلاس را تعیین نمایید.

انتخاب درس

لطفا درس مورد نظر را انتخاب نمایید

انتخاب استاد

شما می توانید یک استاد خاص را برای انجام خدمات خود انتخاب کنید یا هر کارمند را انتخاب کنید تا به طور خودکار یکی را به شما اختصاص دهد

تاریخ و زمان

برای رزرو لطفا تاریخ و زمان را مشخص نمایید.

پاسخگویی به چند سوال

لطفا برای ادامه به این چند سوال پاسخ دهید.

اطلاعات شما

لطفا آدرس محل تدریس را وارد نمایید

روش پرداخت

می توانید با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین کلاس مورد نظر خود را رزرو کنید

تایید اطلاعات درخواست

لطفا مجددا بررسی نمایید و در صورت تایید ادامه دهید

تایید درخواست

کلاس شما با موفقیت برنامه ریزی گردید، لطفا این صفحه را نزد خود نگه دارید.
آیا سوالی دارید؟
با شماره ۰۹۹۶۲۰۴۰۲۷۲ تماس بگیرید!

نوع و محل کلاس

نوع و محل کلاس
انتخاب درس
انتخاب استاد
انتخاب تاریخ و زمان پیشنهادی
تعیین وضعیت
اطلاعات شاگرد
اطلاعات پرداخت شما
تایید اطلاعات رزرو
تایید رزرو
کلاس آنلاین
۱ موقعیت های مکانی
همه استان‌ها
جلسات بر بستر اینترنت بوده و نیاز به سرعت مناسب اینترنت، و وجود موبایل یا کامپیوتر می‌باشد.
کلاس حضوری
۵ موقعیت های مکانی
آذربایجان شرقی
تبریز
آذربایجان غربی
ارومیه
اردبیل
اردبیل
البرز
کرج
تهران
تهران
خلاصه

 

 تعرفه‌های بیان شده برای کلاس‌های با یک نفر شاگرد می‌باشد و به ازای افزودن هر یک نفر شاگرد، در حدود ۲۰ درصد قیمت کلاس افزایش می‌یابد.

 

قیمت کلاس خصوصی: همه چیز درباره هزینه های دوره های خصوصی آنلاین و حضوری

کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری یک روش آموزشی کارآمد در فضای یادگیری است. اگر شما  به دنبال یک تجربه آموزشی شخصی سازی شده هستید. احتمالا قیمت تدریس خصوصی یکی از ملاحظات مهم شما خواهد بود. در این مطلب با هزینه های دوره های خصوصی آنلاین و حضوری از جمله قیمت کلاس خصوصی، زمان بندی و شیوه های پرداخت آشنا خواهید شد. تا بتوانید انتخاب مناسبی را برای خود داشته باشید. قیمت کلاس خصوصی به طور کلی تحت تاثیر چندین عامل قرار می گیرد.  از جمله مجموعه مهارت هایی که می خواهید یاد بگیرید. تجربه و تخصص معلم ، منابع آموزشی و کتاب های مورد نظر شما زمان آموزش تعداد جلسات و فاصله جلسات از هم.

هریک از این عوامل قیمت کلاس خصوصی را تحت تاثیر قرار می دهد. بطور کلی هزینه های کلاس خصوصی آنلاین و حضوری در حال حاضر در بازار معمولا میانگین قیمتی ۳۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان برای هر جلسه دارند. به دلیل این که در این روش بطور خصوصی به دانشجو توجه می شود تقریبا بیشترین قیمت تدریس خصوصی را دارد.

در ضمن هزینه های کلاس خصوصی آنلاین و حضوری بسته به زمان تعیین شده متفاوت است. عموما یک کلاس بین ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه برای هر جلسه است. هرچه زمان افزایش یابد طبیعتا قیمت ها نیز افزایش می یابند. همچنین شیوه های پرداخت نیز متنوع و آسان هستند. شما هم می توانید از طریق لینک پرداخت، هم کارت به کارت و هم بصورت نقدی هزینه کلاس ها را پرداخت نمایید.